pátek 28. února 2014

Diaries 0.5 [my endless world] + soutěže

Na úvod: Postupně budu konkrétně tento článek prodlužovat a obohacovat ho smysluplnými slovy a podaří-li se, tak i větami.

Day 1 (28. 2. 2014):
Pro poslední únorový den jsem si pro vás připravila níže uvedené zcela stručné oznámení: "Žiju!" Z čehož plyne, že se tu ještě někdy objevím, abych doplnila rostoucí mezery. Na příště vám slibuji něco málo o mně a mých plánech s blogem, prozatím si můžete přečíst můj první amatérský překlad (viz. Překlady).
.
Zdroj: http://www.pinterest.com/taherehmafi/ignite-me/

Day 2 (3. 5. 2014):
"Příště vám slibuji něco málo o mě", jo, nic takového v dohledné době nebude. Co bych to byla za stvoření, které by neoplývalo leností a nelhalo? Člověk rozhodně ne, aspoň ne z této doby, ani planety a dimenze..
Pokud jste sledovaly Deníky, možná vám tento Delena song utkvěl v hlavě ♥.
Mějte se, snad to "zase příště" nebude za rok.

Day 3 (4. 6. 2014):
Ciao!
Rozklikněte odkaz a třeba se na vás tentokrát usměje štěstí ;) ha ha...

Day 4 (15. 6. 2014):
Poslední dobou budu jenom sdílet soutěže, smiřte se s tím - na víc se nevzmohu. Abych nemluvila jen tak do větru, tady můžete zkusit štěstí o nádherné knižní ceny: http://rachel-roo.blogspot.cz/2014/06/byla-jsem-donucena-soutez.html
A u Deny (právě jsem našla další osobu, která nečte jen knížky, ale kouká zároveň taky na anime, stejné seriály a co já vím) máte možnost si zasoutěžit o Hon: http://deny.blog.cz/1406/narozeninova-giveaway
Ráda soutěžím a nonstop se přesvědčuju, utvrzuju v tom, že prostě patřím k té hrstce, která se musí smířit s tím, že pokud jde o náhodu, ty to prostě nebudeš! :D Ale co, stejně se furt účastním. Nemyslete si, nepíšu tento odstavec jen tak...
Navíc uvažuju, že se vrátím na svůj starý blog o anime. Tady je to mrtvé, pořádně nerozjeté... Velice když přestávám na svém prvním blogu přidávat články a píšu, že končím, najednou je návštěvnost vyšší :D.

Day 5 (3. 9. 2014):
Klikněte na obrázek a zjistíte sami, kam vás to donese :D. 
Nápověda: Hodně štěstí! ;)

Day 5 (18. 11. 2014):
Jak jste si většina nevšimla, na tento blog nepřidávám žádné nové články a k změnám vůbec taky nedochází, a to z prostého důvodu - vrátila jsem se na svůj původní blog.
Třeba sem někdy zavítám a konečně to tu zprovozním, ale to všechno je stále ve hvězdách. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat